Zalety trzymania pieniędzy w banku 

Coraz więcej osób korzysta z pieniędzy, które ma u siebie na koncie. Jest to wygodna forma, pozwalająca wykonywać operacje online przez internet. Dzięki temu nie musimy wpłacać gotówki na poczcie i w ten sposób płacić za różne, zamawianie produktów przez internet. Jakie są zatem zalety trzymania pieniędzy w banku? Na jaki bank warto się zdecydować? Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego, krótkiego artykułu. 

Transakcje bezgotówkowe 

Popularnym rodzajem transakcji są oczywiście te wykonywane bezgotówkowo. Obecnie praktycznie każda osoba ma kartę bankomatową, która zarabia pieniądze, chodzi do pracy i w ten sposób rozlicza się za dokonane zakupy. Już coraz mniej osób płaci gotówką, nic dziwnego, transakcje te są mało wygodne bardzo często także doprowadzają do tego, że konieczna jest wymiana pieniędzy. W portfelu nosi się wtedy bardzo dużo drobniaków, można tego oczywiście uniknąć, decydując się na założenie konta bankowego. Wygodnie można gdzieś w obecnych czasach płacić praktycznie w każdym miejscu kartą, nawet za bardzo niskie transakcję. 

We wcześniejszych latach obowiązywały jeszcze bardzo często limity. Obecnie nie ma praktycznie żadnych limitów, nawet małych kioskach można płacić kartą od praktycznie zera. 

Mbank Katowice

Wybierając odpowiedni dla siebie bank, warto zdecydować się na mBank w Katowicach. Osoby, które są ze Śląska mogą udać się do falerii Trzy Stawy, gdzie znajduje się bardzo duży mBank, w którym można dokonać różnych transakcji, poradzić się czegoś konsultanta, a także założyć konto, wyrobić sobie kartę bankomatową lub kredytową oraz założyć na przykład lokatę, mBank w Katowicach jest naprawdę jest sporym placówką, jest także jednym z najbardziej polecanych banków w Polsce. 

Mbank – co warto wiedzieć? 

Właścicielem mBanku jest był bank BRE Bank o polskich korzeniach, nazwa została zmieniona mBank. Udziały do mBanku wykupione zostały przez niemiecki koncern, ponieważ ma on aż 70% udziałów jest to dosyć polecany Bank, klienci cenią sobie go na szybkość różnorodnych transakcji a także bezawaryjny system.