Kominki narożne

Kominki narożne to obecnie najpopularniejsze typy kominków. Nowoczesne kominki z szybą narożną idealnie pasują do stylowych aranżacji domów. Podstawowym elementem kominka narożnego jest wkład kominkowy z szybą w kształcie litery L. Dodatkowo szyby kominków występują w wariantach dzielonych lub z jednolitego szkła. Drzwiczki kominków narożnikowych mogą otwierać się na bok lub do góry.

Nowoczesne kominki narożne

Eleganckie i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami nowoczesne kominki pozwolą w praktyczny sposób wykorzystać miejsce w salonie. Taki kominek to idealna propozycja dla osób, które dbają o przestrzeń w domu. Kominek narożny to rozwiązanie zarówno do salonu małego, jak i większych powierzchni. Ogromny wybór materiałów i kolorów kominków daje wiele możliwości podczas aranżacji wnętrz. Nowoczesna i funkcjonalna konstrukcja gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale również pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Narożny kominek z płaszczem wodnym

Kominek z płaszczem wodnym może ogrzać wodę w centralnym ogrzewaniu i wodę w kranie. Taki kominek podłączony jest z kotłem gazowym i wspiera jego pracę. Nowoczesne wkłady kominkowe dają możliwość wykorzystania kominka jako wspomagania dla już istniejącego układu grzewczego. Do tego nie jest ważne czy dotychczasowe ogrzewanie jest na gaz, drewno, ekogroszek czy pellet. Zachęcamy już dziś do bliższego przyjrzenia się tym rozwiązaniom. Należy zwrócić uwagę na prawidłowe podłączenie kominka z płaszczem wodnym do instalacji C.O.

One Reply to “Kominki narożne”

Comments are closed.